12.05. 2009 Tunne Kelami raamatu esitlus “Tunne Kelam - Eesti eest Euroopas”

Täna toimub raamatu “Tunne Kelam – Eesti eest Euroopas” esitlus. Euroopa Parlamendi saadik Tunne Kelam soovib üritusega tänada kõiki, kes on temasse uskunud ja talle toeks olnud Euroopa Parlamendi tööaja jooksul.

Täna, 12. mail toimub raamatu “Tunne Kelam – Eesti eest Euroopas” esitlus. Euroopa Parlamendi saadik Tunne Kelam soovib üritusega tänada kõiki, kes on temasse uskunud ja talle toeks olnud Euroopa Parlamendi tööaja jooksul.

 

Tunne Kelami sõnul on raamat “Tunne Kelam – Eesti eest Euroopas” kokkuvõte tema viiest tööaastast Brüsselis, Euroopa Parlamendis. “Käesolev raamat on sündinud omamoodi kroonikana, aruandena sellest, mida tähendasid mulle – ning minu kaudu ka Eestile – viis esimest aastat Euroopa Parlamendi liikmena,” ütleb Tunne Kelam.

 

Raamatust leiab vestlusi sõprade ja kolleegidega, intervjuusid, olmeseiklusi ning käsitlusi tähtsatest poliitilistest teemadest. Tunne Kelami sõnul soovis ta enda kogemusi kirjasõnas jäädvustada ja jagada seda võimalikult paljude inimestega.

 

“Euroopa Parlamendil on olnud suur osa meie väärtushinnangute kujundamisel.  See on meid pannud ennast positsioneerima selgelt ja kiiresti just väärtuspõhiselt, mitte valima vaikimist või mõnd muud puhtformaalset reaktsiooni,” ütleb Tunne Kelam.

 

Raamatu esitlus toimub täna, 12. mail KUMU vestibüülis (Weizenbergi 34/Valge 1) ajavahemikul 12.00-14.00.