22.04. 2009 Majanduskonverentsi esinejad ärgitavad koostööle

Homme, 23. aprillil toimub Rakveres Koolituskeskuse Pro Patria ja Euroopa Parlamendi saadiku Tunne Kelami eestvedamisel korraldatav Jüripäeva Majanduskonverents, mille esinejad keskenduvad võimalustele, kuidas koostööd tehes majanduskriisist kiiremini väljuda.

Majanduskonverentsi kokkukutsuja Tunne Kelami sõnul on tänastes oludes äärmiselt tähtis see, et inimesed suudaksid loobuda mitmetest seni domineerinud väärtushinnangutest. 

“Majanduskeskkonnas tähendab see ennekõike seda, et peame oskama konkureerimise kõrval ka koostööd teha,” selgitab Tunne Kelam. “Sageli oleksid näiteks eurotoetuste saajad oluliselt võimekamad, kui suudaksid vaadata oma mättast kaugemale ning ühendada parema tulemuse nimel jõud,” lisab ta.

Majanduskonverentsi eesistuja on Marko Pomerants ning avatervituse teeb videovahendusel Tunne Kelam. Konverentsil käsitlevad erinevaid ettevõtluse, kultuuri, regionaalpoliitika, põllumajanduse ja muude valdkondadega seotud küsimusi Taavi Veskimägi, Indrek Saar, Mihkel Juhkami, Ants Leemets, Üllas Unt ja Mart Laar.

Jüripäeva Majanduskonverents toimub kell 14.00-18.00 Rakveres AQVA Hotelli saalis ning on osalejatele tasuta.

Lisainfo:
Kaja Villem
Koolituskeskus Pro Patria tegevjuht
+372 53 45 8901
kaja.villem@irl.ee