22.01. 2010 Kelam esitles välispoliitikaajakirja tähtpäevanumbrit

22. jaanuaril esitles Euroopa Parlamendi liige Tunne Kelam Euroopa Liidu maja saalis (Rävala pst 4, Tallinn) välispoliitika ajakirja "Maailma Vaade" kümnendat numbrit. Kokkusaamisel heideti pilk tehtule, tänati ning tunnustati koostööpartnereid ja autoreid.

Järjepideva koostöö ja arvukate tipptasemel artiklite eest tunnustati parimate kaasautoritena Veiko Spolitist, Raul Allikivi ja Juhan Sillastet. Suurepäraste kaastööde eest märkis toimetus ära Ahto Lobjaka ja Charlie Weimersi. 

Kolm korda aastas ilmuv "Maailma Vaade" on rahvusvahelise elu probleeme ja arenguid selgitav väljaanne. Ajakiri lähtub konservatiivsest väärtustepõhisest maailmavaatest ning toob lugejani välispoliitika kujundajate ning analüütikute arvamusi ja hinnanguid.

"Maailma Vaade" on suunatud nii spetsialistidele kui laiemale lugejaskonnale. Ajakirja idee autoriks ja initsiaatoriks on Euroopa Parlamendi liige Tunne Kelam. Esimene number ilmus 9. veebruaril 2007. 

Väljaandega on võimalik tutvuda aadressil www.maailmavaade.ee, otsepostitusega saadetakse ajakiri koolidele ja raamatukogudele. Üksiknumbrite soovijatel palun võtta ühendust telefonil 773 4201 või e-postiga toimetus@maailmavaade.ee.

Vaata esitluse fotosid siit »

Lisateave:
Kaja Villem
Euroopa Parlamendi saadiku Tunne Kelami esindaja Eestis
5345 4901